Stacja kontroli pojazdów

Oferujemy okresowe przeglądy techniczne, naprawę i legalizację tachografów, serwis i diagnostykę pojazdów, szkolenia specjalistyczne oraz badania psychologiczne.


Witamy na stronie firmy Auto Zyk


Jesteśmy firmą, zatrudniającą 6 pracowników. Od początku naszego istnienia, czyli od 1979 roku, zajmujemy się motoryzacją. Początki naszej działalności były bardzo skromne. Zaczynaliśmy od małego warsztatu w przydomowym garażu, w którym świadczyliśmy usługi z zakresu elektromechaniki pojazdowej dla wąskiej grupy okolicznych mieszkańców.

Nasza wytężona praca zaczęła przynosić korzyści. W miarę rozwoju firmy w roku 1991 uruchomiliśmy Stacje Kontroli Pojazdów, początki były trudne, ale w miarę upływu czasu staliśmy się jedną z najnowocześniejszych stacji w Polsce. Dla udogodnień naszych klientów w 1997 roku otworzyliśmy agencję PZU. Na dzień dzisiejszy oferujemy również pełen zakres usług związany z eksploatacją Państwa samochodu. Od 2002 roku jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Naukowego Silników Spalinowych.


37 lat doświadczenia

Intensywny rozwój

Rozwój naszej firmy to przede wszystkim modernizacja i ciągłe unowocześnianie. Szacunek dla klienta, głęboka wiara w sens naszej pracy, duże doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, nieustanna dbałość o jakość świadczonych usług - to są naszym zdaniem najistotniejsze elementy pozwalające na umocnienie swojej pozycji na trudnym i konkurencyjnym rynku.

Dla utrzymania wysokiego poziomu usług i profesjonalnej obsługi 7 września 2004 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001-2000.

Ośrodek szkolenia

Nie zostając obojętni na potrzeby rynku w 2002 roku uruchomiliśmy Ośrodek Szkolenia, który swoim zakresem obejmuje szkolenia specjalistyczne, w skład, których wchodzą:
Szkolenie Diagnostów, Szkolenie dokształcające dla kierowców, Specjalistyczne szkolenie dla osób przewożących materiały niebezpieczne, Szkolenie CPC -na certyfikat kompetencji zawodowych, Szkolenie DGSA- doradców do spraw ADR, Szkolenie operatorów jezdniowych wózków podnośnikowych, Szkolenie w zakresie prowadzenia dokumentacji firm transportowych

4 Certyfikaty

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image