Badania psychologiczne Poznań

Badanie psychologiczne kierowców (do dawnego świadectwa "kwalifikacji"), badanie egzaminatora, instruktora kierujących pojazdami, badanie kierowcy: autobusu, busa, taxi osobowej i bagażowej, pojazdów ciężarowych, motorniczego tramwaju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

UDT

W roku 2007, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę o badania konserwacyjne urządzeń transportu bliskiego: klapy załadowcze, żurawie jezdne, podnośniki koszowe... Czytaj dalej

Serwis Tachografów Cyfrowych i Analogowych Dąbrowa

W roku 2007 nasza firma uzyskała zgodę Głównego Urzędu Miar na przeprowadzanie legalizacji, przeglądy oraz serwis tachografów cyfrowych i analogowych.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w roku 2008, zostaliśmy autoryzowanym serwisem firm Siemens oraz Stoneridge Electronics, co pozwoliło nam na wymianę gwarancyjną tachografów cyfrowych oraz analogowych. W związku z tym prowadzimy pełnoprawny serwis, w skład którego wchodzi przegląd, naprawa, sprawdzenie, jak i kalibracja tachografów cyfrowych oraz analogowych.

Zabezpieczenia DNA

DNA AUTO to rewolucyjny system zabezpieczenia pojazdów polegający na trwałym naniesieniu od 5 do 20 tysięcy mikrocząsteczek z unikalnym numerem identyfikacyjnym na wszystkie wartościowe elementy i podzespoły.. Czytaj dalej