W Auto Zyk w Poznaniu wykonujemy testy psychologiczne po utracie prawa jazdy za:

  • przekroczenie limitu punktów karnych,
  • prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu,
  • prowadzenie pojazdu pod wpływem innych środków – narkotyków, leków o działaniu odurzającym .

Jak wygląda badanie po utracie prawa jazdy?

Badania psychologiczne po utracie prawa jazdy obejmują wywiad z psychologiem oraz część badania narzędziami diagnostycznymi. Pozwalają one ocenić i opisać osobę badaną pod względem sprawności intelektualnej i procesów poznawczych, sprawności psychomotorycznej, a także  osobowości (z uwzględnieniem w trudnych sytuacjach) oraz dojrzałości społecznej. 

Dlaczego warto wykonać testy po utracie prawa jazdy w Auto Zyk w Poznaniu?

W Auto Zyk doskonale wiemy, jak stresująca i niekomfortowa może być sytuacja po zatrzymaniu prawa jazdy.  Dlatego z pełnym zaangażowaniem dbamy o to, aby każda osoba korzystająca z naszych usług nie czuła się skrępowana, a same badania odbywały się w warunkach jak najmniejszego stresu. 

Oferowane przez nas badania psychologiczne po utracie prawa jazdy przeprowadza psycholog, posiadający odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Po przeprowadzeniu testów nasz psycholog wyda stosowne orzeczenie psychologiczne i dokładnie omówi uzyskane wyniki. 

Zapewniamy, że wybierając naszą ofertę, testy psychologiczne po utracie prawa jazdy przejdziesz bez problemu.  Dzięki temu ich wyniki będą w pełni wiarygodne i satysfakcjonujące. Zachęcamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszej firmy w celu ustalenia konkretnego terminu badania.