Stacja kontroli pojazdów Auto Zyk oferuje nie tylko kompleksowe przeglądy samochodów osobowych, ale także konkretne usługi z zakresu mechaniki, takie jak naprawa układu hamulcowego. Poznań i Dąbrowa to lokalizacje naszych punktów, w których specjaliści z zakresu mechaniki samochodowej sprawdzą czy hamulce w Twoim samochodzie działają bez zarzutu, a także dokonają koniecznych napraw.

Jedną z istotniejszych informacji, o jakich należy pamiętać w odniesieniu do układu hamulcowego jest to, aby po przejechaniu ok. 60 tysięcy kilometrów wymienić płyn hamulcowy. W tym celu zapraszamy na wizytę w naszej stacji kontroli pojazdów, podczas której pracownicy dobiorą najlepszej jakości płyn, a następnie szybko go wymienią.

Zepsuty układ hamulcowy – potrzebna pomoc

Układ hamulcowy składa się z hamulca roboczego, czyli nożnego oraz hamulca postojowego lub pomocniczego, który nazywany jest ręcznym. Zarówno pierwszy, jak i drugi może ulec awarii. Wówczas konieczne jest odwiedzenie stacji diagnostycznej. Po dokładnym sprawdzeniu stanu klocków, szczęk, tarcz hamulcowych i tłoczków hamulcowych, jesteśmy w stanie stwierdzić, która część jest zużyta i wymaga wymiana.

Naprawa układu hamulcowego zazwyczaj nie jest skomplikowana i nie trwa długo, a co się z tym wiąże, Klient po krótkim czasie oczekiwania, może odjechać samochodem z pełni sprawnymi hamulcami.

Tylko sprawdzone marki

Gorszej jakości części mają to do siebie, że szybciej się zużywają, a tym samym wymagają częstszej wymiany. Nawet jeśli są dostępne w bardzo niskich cenach, to częstotliwość wymiany sprawi, że zamiast zyskać, poniesiesz dodatkowe koszty. Dlatego też w naszym serwisie, posiadamy wyłącznie części do układów hamulcowych najwyższej jakości, które pochodzą od renomowanych producentów, cieszą się dobrą opinią i są niezawodne.

Naprawa układu hamulcowego Poznań – cena

Dbamy aby koszt każdej wykonanej usługi był jak najkorzystniejszy dla portfela klienta. Jakość i atrakcyjne ceny, to hasła które przyświecają naszej działalności i pozwalają nam wyróżniać się na rynku. Zapraszamy na kontrolę i naprawę układu hamulcowego do serwisu AUTO ZYK. Po naprawie zawsze można upewnić i się sprawdzić siłę hamowania na stanowisku rolkowym.