Dobry mechanik - Poznań Grunwald i Dąbrowa

Podczas eksploatacji pojazdu poszczególne części zużywają się, w związku z czym często konieczna jest pomoc mechanika samochodowego. Dobry mechanik zdiagnozuję usterkę i doradzi czy korzystniejsze dla klienta będzie naprawienie części, czy zakup i wymiana na nową.

Auto serwis nie musi wiązać się od razu z poważną awarią, której naprawa mocno nadszarpnie domowy budżet. Nasi mechanicy w Poznaniu i Dąbrowie często to podkreślają, bo wielu osobom właśnie w ten sposób kojarzy się warsztat samochodowy. Poznań nie rozpieszcza swoich mieszkańców najlepszej jakości drogami, co sprawia, że częste wizyty u mechanika to codzienność dla wielu kierowców. Właśnie dlatego staramy się, aby nasi klienci mogli uzyskać pomoc dobrego mechanika w uczciwej cenie.

Zapraszamy do odwiedzenia warsztatu samochodowego przy stacji kontroli pojazdów Auto Zyk w Poznaniu lub Dąbrowie (k. Poznania)

Auto mechanika w Poznaniu od A do Z

Nasze auto serwisy przy stacji kontroli pojazdów w Poznaniu i Dąbrowie świadczą różnorodne usługi z zakresu mechaniki samochodowej. W ofercie diagnostyki i serwisu, nasz warsztat samochodowy w Poznaniu wykonuje takie usługi jak serwis klimatyzacji samochodowej, naprawa układu hamulcowego, wymiana układy wydechowego czy geometria kół samochodu osobowego w 3D. W Dąbrowie (k. Poznań) jesteśmy w stanie przeprowadzić geometrię praktycznie na wszystkich typach pojazdów. Oba punkty to nowoczesne warsztaty samochodowe w aglomeracji poznańskiej – przekonaj się sam!

Wymiana żarówek, a może oleju? Żaden problem!

Do warsztatu samochodowego można przyjechać jednak nawet z taką drobnostką, jak przepalona żarówka. W wielu modelach samochodów dostęp do żarówki jest bardzo utrudniony i bez fachowej wiedzy, doświadczenia oraz narzędzi, nie jest łatwo ją wymienić. W niektórych modelach trzeba demontować zderzak, nadkole lub całą lampę.

Zamiast się niepotrzebnie męczyć i tracić czas, lepiej jest od razu odwiedzić naszwarsztat samochodowy - Poznań Grunwald- przy stacji kontroli pojazdów, który prowadzimy już od czterdziestu lat. Dla naszych mechaników żaden samochód nie stanowi tajemnicy. Przeprowadzisz tu nie tylko niezbędne auto naprawy, ale też dokonasz nabicia klimatyzacji czy wymiany oleju lub przepalonych żarówek.

Serwis samochodowy w Poznaniu - nie tylko auto mechanika

W ramach auto serwisu w Poznaniu przeprowadzamy również przeglądy, badanie szczelności i dezynfekcję klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.ozonowanie i babijanie czynnikiem chodniczym.

Auto serwis Poznań - wykwalifikowana kadra to podstawa

Co stoi za dobrym warsztatem samochodowym? Przede wszystkim doświadczeni mechanicy, którzy są fachowcami w swoim zawodzie. Właśnie takich ludzi zatrudnia nasz auto serwis. Poznań i jego mieszkańcy doceniają profesjonalizm jakim cechuje się nasz warsztat. Niezależnie z jakim problemem do nas przyjedziesz, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową pomoc i szybką, a co najważniejsze, trafną diagnozę powstałej usterki.

Mechanik do dyspozycji klienta

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, wykonujemy swoją pracę w sposób sumienny, a na każdą wykonaną usługę dajemy klientowi gwarancję. Gdyby okazało się, że mimo naprawy nie wszystko działa, zachęcamy by niezwłocznie do nas wrócić. Ponownie dokonamy sprawdzenia, co jest tego powodem i przystąpimy do odpowiednich działań naprawczych. U nas mechanik zawsze jest do dyspozycji klienta, służąc wiedzą oraz doświadczeniem!

Auto mechanika w atrakcyjnej cenie

W trosce o renomę, na jakiej zależy nam, żeby posiadał nasz serwis auto naprawa, dokładamy wszelkich starań, aby móc oferować swoim klientom atrakcyjne ceny, których nie znajdą nigdzie w okolicy. Ponadto dbamy o przygotowywanie ekstra promocji i zniżek. Przed każdą naprawa klient najpierw informowany jest o kosztach, po wyrażeniu przez niego zgody dopiero przystępujemy do naprawy.

Wszystko za zgodą klienta

Co ważne i warte podkreślenia, zawsze przedstawiamy klientowi całkowity kosztorys, jaki związany jest z wymianą części oraz przeprowadzoną usługą. Dopiero po akceptacji wyceny przez Klienta, przystępujemy do prac, które mają na celu usunięcie wszystkich usterek. Najlepszy warsztat samochodowy w Poznaniu z najnowszym oprogramowaniem, najwyższej klasy sprzętem diagnostycznym i wysoko wykwalifikowanymi fachowcami jest do Twojej dyspozycji. Oferujemy kompleksowe wykonanie usług w samochodach osobowych i dostawczych. Napraw swoje auto i ciesz się komfortem jego użytkowania!