Diagnostyka, przeglądy i serwis samochodów osobowych

Firma Autozyk oferuje kompleksową diagnostykę i serwis samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych na terenie Poznania. Przeglądy (w tym serwis klimatyzacji samochodowej, wymiana układów wydechowych, geometria samochodów osobowych) i ich diagnostykę wykonujemy już od 40. lat – nasze doświadczenie pozwala nam na wykonanie diagnostyki w sposób sprawny i fachowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wystawić trafną diagnozę i wykonać serwis szybciej niż inne warsztaty w branży.

Serwis klimatyzacji samochodowej i nie tylko – zapraszamy na nasz warsztat!

Przeglądy samochodów osobowych przeprowadzamy sumiennie i dokładnie - tak, aby nie umknął nam żaden szczegół. Zależy nam na dobrej komunikacji z klientem, dlatego zawsze przeprowadzamy kompleksowy wywiad z właścicielem samochodu. Kładziemy również szczególny nacisk na różnorodność usług, dlatego nasza diagnostyka i naprawa składa się z wielu czynników. Wykonamy dla Państwa serwis klimatyzacji samochodowej, naprawimy układ hamulcowy, wymienimy układy wydechowe i wiele, wiele więcej. Dostępna jest u nas również geometria samochodu osobowego w 3D! Jesteśmy jednymi z najbardziej nowoczesnych warsztatów w Poznaniu – przekonaj się sam!

Twój pojazd potrzebuje wymianę opon? A może regularny przegląd? W naszym warsztacie każdy samochód może poczuć się bezpiecznie i komfortowo – zadbamy o jego dobrą kondycję w sposób perfekcyjny! Regularne przeglądy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oferujemy w korzystnych cenach!

W oddziale w Poznaniu pełnimy usługi w zakresie: