Jedną z naszych wielu usług, które świadczymy jest szeroko pojęta wulkanizacja. Poznański serwis opon w naszym warsztacie na Grunwaldzie to gwarancja szybkiej i profesjonalnej obsługi, jak również bezpieczeństwa w dalszej podróży. Zajmujemy się kompleksową obsługą ogumienia i felg naszych klientów - od naprawy aż po sezonową wymianę. Oferta Auto Zyk to:

Szybka wymiana opon - Poznań i okolice

Zmiana zużytych opon to codzienność dla kierowców. W naszym serwisie opon w Poznaniu na Grunwaldzie szybko wymienisz opony lub całe koła, które od razu wyważymy.

Profesjonalna wulkanizacja = bezpieczne podróżowanie

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo klientów, dlatego też zwracamy maksymalną uwagę na stan i jakość opon każdego samochodu, który opuszcza nasz serwis. Dzięki temu otrzymujesz komfort jazdy, oraz gwarancję kontroli nad pojazdem szczególnie w trudnych warunkach pogodowych czy niebezpiecznych sytuacjach, jak również mniejsze zużycie układu zawieszenia.

Wyważenie kół

Wyważanie kół polega na równomiernym rozkładzie masy koła na jego obwodzie. W naszym serwisie w Poznaniu, wyważanie kół odbywa się komputerowo, co zapewnia dokładność świadczonej usługi. Proces zdecydowanie wydłuża życie opon oraz zwiększa komfort i bezpieczeństwo na drodze.

Kiedy potrzebne jest wyważanie kół?

Jeśli przy konkretnych prędkościach czuć wibracje kierownicy lub siedzeń, czy też wyważanie kół nie miało miejsca przez przynajmniej rok, warto zgłosić się do wulkanizatora.

Wyważanie kół warto przeprowadzić zawsze po założeniu na felgę - zarówno w przypadku używanych, jak i nowych opon.

Nasz serwis opon - Poznań Grunwald - świadczy także usługę naprawy opon i felg. Możliwość naprawy zależy od wielkości i miejsca przerwania ciągłości opony w związku z czym, nasi specjaliści rozpoczynają swoją pracę od dokładnego wyczyszczenia gumy, obserwacji uszkodzenia i przygotowania nieszczelności do dalszych etapów naprawy.

Geometria kół 3D

Oferujemy również usługę geometrii kół 3D. Nasi specjaliści przy pomocy nowoczesnych narzędzi diagnostycznych sprawdzą i ustawią odpowiednie składowe geometrii. W naszym serwisie opon zalecamy korekcję geometrii kół po każdej wymianie opon.